PAKIETY WIOSENNE

Oferujemy Państwu trzy pakiety zabiegów w promocyjnych cenach:

Pakiet 1  - antycellulitowy
Masaż próżniowy ciała + thermolifting brzuch i pośladki
Intensywne pobudzenie ciała  do redukcji tkanki tłuszczowej  w najbardziej problematycznych miejscach. 

Pakiet 2 - nawilżający
Mikrodermabrazja + intensywne nawilżanie twarzy
Najlepszy sposób na regenerację przesuszonej i zwiotczałej skóry po zimie.

Pakiet 3 - leczniczo-relaksujący
Masaż relaksacyjny ciała + terapia manualna wybranej partii ciała
Skuteczny zabieg odstresowujący   likwidujący ból i zmęczenie. 


HYDRO HYALURON ZABIEG SILNIE NAWILŻAJĄCY I WYPEŁNIAJĄCY BRUZDY

 

Podstawowym składnikiem preparatów stosowanych przy tym zabiegu jest kwas hialuronowy, który gwarantuje głębokie i intensywne nawilżenie skóry. Zabieg likwiduje nieprzyjemne uczucie ściągnięcia przynosząc natychmiastową ulgę przesuszonej skórze. Ujędrnia i odświeża, wiąże wilgoć w skórze na długo po wykonaniu zabiegu.

Zabieg ten przeznaczony dla skóry przesuszonej z niedoborem wilgoci.

Idealny przy pierwszych oznakach starzenia się skóry, zmarszczkach mimicznych, jak również przed i po intensywnym opalaniu.

Zagęszczanie rzęs

 

Zapraszamy na zagęszczanie i przedłużanie rzęs Secret Lashes metodami:
1:1 , 2:1 , 3:1.  Dbamy przede wszystkim o to, aby końcowy efekt był bardzo naturalny, elegancki oraz uwodzicielski. Używamy tylko sprawdzonych i bardzo dobrych, profesjonalnych  produktów, oraz bardzo dobrej jakości kleju i dodatkowych akcesoriów potrzebnych do założenia rzęs.  

 

 

 

Pinoterapia

Jest to metoda łącząca zdobycze dalekowschodniej akupresury i akupunktury oraz zachodniej refleksoterapii, nauki o powięziach, układzie nerwowym somatycznym i wegetatywnym oraz o polu morfogenetycznym.

dowiedz się więcej

Igłoterapia


Suche igłowanie (Dry Needling) jest to innowacyjna metoda leczenia bólu polegająca na nakłuciu bolesnych punktów, tzw. mięśniowo-powięziowych punktów spustowych za pomocą bardzo cienkich igieł akupunkturowych.

Suche igłowanie przypomina zabieg akupunktury, ale nim nie jest.  Jedynym podobieństwem są igły, których używamy do nakłuwania punktów spustowych.
Metoda suchego igłowania ma dosyć szerokie zastosowanie i bardzo dobre efekty przynosi w takich przypadkach jak: łokieć tenisisty, łokieć golfisty, bóle głowy, bóle kręgosłupa lędźwiowego, szyjnego i piersiowego, bóle kolanowe, bóle w biodrach i przeciążeniach związanych z uprawianiem sportu, kontuzje sportowe.

 dowiedz się więcej

Dlaczego warto zapisać się na podstawowy zabieg podologiczny?

Wizyta u podolaga to skuteczna profilaktyka problemów stóp. Specjalista oceni stan obecny naszych stóp, wykryje dopiero pojawiające się problemy oraz udzieli praktycznych porad, jak dbać o ich zdrowie.

Z zabiegów podologicznych powinni korzystać wszyscy, a szczególnie osoby z dolegliwościami na podeszwach stóp, na paznokciach, z wadliwym ustawieniem stóp, deformacjami palców, diabetycy, osoby z tzw. stopą wrażliwą oraz osoby z ograniczeniem ruchowym.

Dowiedz się więcej

Poduszka ortopedyczna- co to jest?

Poduszka ortopedyczna ze względu na swoją budowę i skład z jakiego jest zbudowana sprawia, że podczas snu kręgosłup układa się w prawidłowy sposób. Dzięki temu stosowanie poduszki ortopedycznej wspomaga rehabilitację, ale także zapobiega wielu schorzeniom kręgosłupa.

Poduszki ortopedyczne Valde wykonywane są pianki poliuretanowej Memory. Pianka ta charakteryzuje się między innymi tym, że poduszka z niej wykonana jest poduszką z pamięcią kształtu. To pozwoli poprawić jakość snu i komfort codziennego życia, umili je i sprawi, że czas poświęcony na wypoczynek, sen, relaks i pracę będzie jeszcze bardziej efektywny i przyjemny. Dbaj o swoje zdrowie w każdej chwili swojego życia.

 

Cena: 150zł

Jak pozbyć się bólu kręgosłupa?

Ból jest reakcją obronną organizmu na przeciążenia tkanek miękkich, powstałą w wyniku długotrwałej, niewłaściwej, wymuszonej pozycji ciała, bądź szybkiego niekontrolowanego ruchu. Dotyczy to zarówno sportowców jak również wszystkich osób wykonujących codzienną pracę.

Dzieje się to dlatego, że nasz organizm przyzwyczajony jest do nawyków ruchowych, które powielamy w ten sam sposób każdego dnia, czyli: tak samo siedzimy, zakładamy tę samą nogę na nogę, tak samo się schylamy, w tej samej pozycji oglądamy telewizję. Prosty przykład: spróbuj spleść ze sobą ręce. Zobacz, który kciuk jest na wierzchu. A teraz spleć ręce ponownie, tak aby drugi kciuk się znalazł na wierzchu. Trudniej prawda? Tak samo można to odnieść do zakładania nogi na nogę.

Dowiedz się więcej

Dlaczego warto leczyć wady postawy?

Wady postawy pogarszają warunki statyki ciała, powodują zwiększenie zużycia energii, poczucie znużenia i nerwowość. Nie leczone mogą prowadzić do zmian wymagających operacji chirurgicznych. 

Dowiedz się więcej